środa, 31 lipca 2019

"Shuttergirl" - C.D. Reiss


"Jej książki są totalnie uzależniające", "Wciągająca i uzależniająca Shuttergirl…", "CD Reiss bestsellerowa autorka" to tylko niektóre z opinii i recenzji, o najnowszej książce C.D. Reiss. Czy są prawdziwe?

Hollywoodzki amant, ulubieniec Pań, będący u szczytu swojej kariery. Zawsze grzeczny, uśmiechnięty i czarujący.
Ona to znana i rozchwytywana paparazzi. Jest lubiana przez "szefów" i szanowana przez kolegów z branży.
Kiedyś się znali, chodzili do jednej szkoły, teraz ona poluje, on ucieka.
Aż pewnego dnia...
Czy Laine będzie w stanie zrezygnować ze swojego zajęcia?
Czy Michael zawalczy o miłość i zrezygnuje z bycia grzecznym, pięknym chłopcem?

Powiem Wam jedno - "Shuttergirl" C.D. Reiss, zasłużyła na wszystkie pozytywne opinie. Nie jest wymagającą lekturą, ale jest świetna. Zwłaszcza gdy lubicie trzymające w napięciu historie, naszpikowane emocjami, seksem i walką między sercem a rozumem. Nie jest to erotyk! Ale polecam gorąco, szczególnie wielbiącym historie "włoskiej mafii" - wiecie o kim mowa? ;)
Poza oczywistym - czyli rodzącym, a może odradzającym się uczuciem, miedzy gwiazdą ekranu i gwiazdą łowców, mamy okazję poznać i towarzyszyć w pracy zarówno aktorom, jak i paparazzi. Może nie dosłownie, ale jakieś tajemnice zawodowe są na pewno przekazane. Świetne i bardzo ciekawe.
To moje pierwsze spotkanie z historią pisaną przez C.D. Reiss. Spotkanie zaliczam do udanych. Lekkie pióro, historia opisana ciekawie, w którą czytelnik zagłębia się z przyjemnością. Trzymająca w napięciu, bohaterowie świetnie wykreowani, ciekawi, naturalni, ludzcy.
Super opisy miejsc, ja osobiście widziałam te wszystkie opisywane widoki, jakbym siedziała wraz z bohaterami na Hollywoodzkich napisach ;)
Lekki i przyjemny romans połączony z erotyką. Idealna książka na każdą porę roku. Nie bulwersuje, nie obrzydza - spokojnie.
Polecam!

Dziękuję za egzemplarz Wydawnictwu Kobiecemu.

Moja ocena: 5+

5 komentarzy:

 1. Brzmi jak idealna lektura na wakacje.

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że książka sprawdzi się idealnie, jako niezobowiązująca lektura. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Jako lekka lektura na lato idealna?

  OdpowiedzUsuń
 4. Lekka i przyjemna lektura, w sam raz na lato;)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.