poniedziałek, 2 września 2019

"Nieczyste więzy" - K.N. Haner PRZEDPREMIEROWO


To debiut Królowej Dramatów w gatunku thriller. To również mój debiut, jeśli mówimy o dark romance, czy jak kto woli thrillerach erotycznych. Jak wypadł?

Claire to bezradna, biedna, zahukana dziewczyna, która w życiu ma ciągle pod górę. Wychowywana przez dziadków, jest owocem gwałtu na dziewczynce, która niestety nigdy nie doświadczyła bycia matką. Od kiedy pamięta, spotyka się z różnymi lekarzami. Każdy próbuje jej pomóc, niestety nikt nie potrafi trafić do jej wnętrza.
Do czasu, gdy dziewczyna podejmuje staż w prestiżowej firmie. Ona liczy na życiową szansę, a jej dziadkowie na pomoc światowej sławy terapeuty.
Z początku niechętna na kolejną terapię odkrywa, że z mężczyzną łączy ją niebezpieczny ogień. Łatwo się spalić, mimo to wspólnie podejmują mroczną i niebezpieczną grę. Czy dziewczyna da się manipulować? Czy ta gra będzie trwać, czy może ogień pochłonie oboje kochanków...

"Nieczyste więzy" autorstwa K.N Haner, to pierwszy thriller erotyczny tej autorki. Osobiście minimalnie bardziej podobają mi się dramaty w jej wykonaniu, co nie zmienia faktu, że tak POPIEPRZONEJ historii nie czytałam.
Jeśli jesteście wrażliwe i pruderyjne to... nie bierzcie się za nią ;) Tak mocnych opisów, działających na wyobraźnię i to wcale nie "pobudzająco", ale raczej wzbudzając lęk, jeszcze nie spotkałam. Historia trzyma czytelnika w ciągłym napięciu, momentami wzbudzając lęk, strach czy nawet zniesmaczenie. Zwolenniczki mocnych wrażeń powinny być zadowolone. 
To nie jest książka tylko dla kobiet, myślę, że facetom też może przypaść do gustu. Poza mocną i momentami skrajnie brutalną erotyką, możemy prowadzić swoje osobiste dochodzenie - ja tak robiłam. Przez większą część historii podejrzewałam innego faceta, a samo zakończenie kompletnie mnie zaskoczyło.

Pozostaje jedynie chwile się zastanowić nad bohaterami. O ile zachowanie dziewczyny jeszcze jestem w stanie zrozumieć, o tyle zachowanie mężczyzny jest dla mnie... dziwne. Nie wiem jak wygląda zdobycie tytułu psychiatry, nie wiem czy są prowadzone jakieś badania zezwalające na zawód, czy ewentualny kandydat jest w stanie oszukać system, ale ten terapeuta, zdecydowanie nie powinien nim zostać...

Jestem ogromnie ciekawa, jak zostanie przyjęta ta książka - jest jeszcze brutalniejsza niż historia pewnego włoskiego "mafioza" i w dodatku kompletnie nie ma w niej romantyzmu. 
I ciekawi mnie też dalszy ciąg tej historii.

Mimo iż nie jestem zwolenniczką aż tak mocnych opowieści opartych na seksie, za część detektywistyczną i trzymanie czytelnika w napięciu, daję wysoką ocenę.

PREMIERA 4.09.2019

Za egzemplarz dziękuję Autorce K.N. Haner i Wydawnictwu Znak

Moja ocena: 6

4 komentarze:

 1. Jestem ciekawa tej książki. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Twój opis brzmi bardzo zachęcająco, nie mówiąc już o okładce, która naprawdę przyciąga uwagę :) Sięgnę!

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi niestety ta książka kompletnie nie przypadła do gustu. W pewien sposób czułam się zażenowana czytając ją, a dodatkowo sceny seksu totalnie mnie obrzydzały. Strasznie zawiodłam się na tej historii, bo jak dla mnie to nie był thriller. Jednak każdemu podoba się coś innego ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Brutalna erotyka to nie moje klimaty wolę bardziej romantyczne historie z elementami erotycznymi. Na tę książkę Kasi Haner nie mam ochoty, innym nie mówię nie

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.